sobota, 13 października 2012

Konkurs z Helionem   Musiało się to kiedyś zdarzyć. Mamy dla Was prezenty!:) Trzeba się będzie jednak trochę wysilić, bo jak wiadomo, w życiu nie ma nic za darmo. Zdarzyło nam się nawiązać współpracę z wydawnictwem Helion i w związku z tym mamy dla Was trzy tytuły warte uwagi. 


   Jak powiedziałem, książki są trzy i rozdamy je, autorom trzech fajnych pomysłów:
1. Potrawy jednogarnkowe -  wyślemy komuś, kto zaproponuje najciekawszy pomysł na potrawę w jednym garnku przygotowaną. 
2. Włoskie specjały - wyślemy oczywiście temu, kto najciekawszą propozycję z kuchni włoskiej przygotuje. Nie próbujcie silić się na wielką oryginalność, równie cenna będzie prostota dania. 
3. A Gotowanie dla geeków - oddamy w dobre ręce człowieka, który zaproponuje najciekawszy i najbardziej innowacyjny patent na cokolwiek z kuchnią związanego. 
   Ugotujcie, zróbcie zdjęcie i wyślijcie do nas na adres nakrachymspodzie@onet.pl. Można posiłkować się przepisami archiwalnymi, można używać przepisów, których autorami nie jesteście Wy. Chodzi wyłącznie o to, żeby pomysł był interesujący, fajnie podany i w miarę poprawnie sfotografowany. A my, w swojej zajebistości, ocenimy, który nam się najbardziej podoba. 
   Umówmy się, że czas na realizację zadań to okres do końca października. Z okazji długiego weekendu na początku listopada, opublikujemy wyniki na naszym fanpejdżu na Twarzoksiążce

Pozdrawiamy i życzymy zaangażowania
Aga i Tomasz

7 komentarzy: